Szczuczyn

Zapasy w stylu klasycznym

W dniach 7-9 październik 2016r w Radomiu, odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Wśród 216 najlepszych zawodników z Polski, Ukrainy, Litwy i Danii wystartowało czterech zawodników MOSiR Grajewo. Najlepiej spisał się w kategorii wagowej 42kg Dominik Szreder, który zdobył brązowy medal. Dominik po wygraniu walk eliminacyjnych w walce półfinałowej  przegrał z  zawodnikiem z Ukrainy. W walce o brązowy medal pokonał zawodnika z Wałbrzycha.

Wynik jaki osiągnął kwalifikuję go do kadry narodowej i daje nadzieję na rywalizację w przyszłym roku o wyjazd na Mistrzostwa Europy Kadetów. Pozostali zawodnicy zaliczyli pierwszy start w kategorii wiekowej kadeta. Mimo, że  zajęli dalsze pozycje wykazali się dobrą postawą. Szymon Boć uplasował się na XVII miejscu, Dawid Nitupski zajął XXII miejsce. Pechowo rywalizację na zawodach zakończył Brajan Szreder doznając w pierwszej walce kontuzji łokcia, która wykluczyła go z dalszej rywalizacji.