W dniu 18 maja 2015 roku na stadionie miejskim w Szczuczynie odbyły się VII Biegi Papieskie oraz II Otwarty Bieg Świętego Jana Pawła II o puchar Proboszcza Parafii pw. Imienia NMP w Szczuczynie z okazji 95 rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II. W zawodach uczestniczyli liczni przybyli uczniowie ze: Szkoły Podstawowej z Kramarzewa, Niedźwiadnej i Szczuczyna, Publicznego Gimnazjum ze Szczuczyna oraz z Zespołu Szkół w Niećkowie. Głównym organizatorem biegów był Miejski Dom Kultury w Szczuczynie.
Dystans do przebiegnięcia był dostosowany do poszczególnych kategorii wiekowych w których zwyciężyli:
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Kategoria „0” dziewczęta |
||
1. |
Paulina Sobolewska |
SP Szczuczyn |
2. |
Klaudia Mikołajczyk |
SP Szczuczyn |
3. |
Maja Januszewska |
SP Niedźwiadna |
Kategoria „0” chłopcy |
||
1. |
Dawid Brozio |
SP Szczuczyn |
2. |
Bartłomiej Bagiński |
SP Kramarzewo |
3. |
Dominik Wiśniewski |
SP Szczuczyn |
Kategoria „I” dziewczęta |
||
1. |
Kamila Godlewska |
SP Niedźwiadna |
2. |
Julia Wiśniewska |
SP Szczuczyn |
3. |
Aleksandra Siedlecka |
SP Szczuczyn |
Kategoria „I” chłopcy |
||
1. |
Hubert Orzechowski |
SP Szczuczyn |
2. |
Kamil Pawłowski |
SP Szczuczyn |
3. |
Maciej Konopka |
SP Kramarzewo |
Kategoria „II” dziewczęta |
||
1. |
Oliwia Kaliszewska |
SP Szczuczyn |
2. |
Julia Wróblewska |
SP Niedźwiadna |
3. |
Lena Galińska |
SP Szczuczyn |
Kategoria „II” chłopcy |
||
1. |
Mateusz Berć |
SP Niedźwiadna |
2. |
Krystian Dzięgielewski |
SP Szczuczyn |
3. |
Hubert Sulewski |
SP Kramarzewo |
Kategoria „III” dziewczęta |
||
1. |
Oliwia Wróblewska |
SP Niedźwiadna |
2. |
Sylwia Konopka |
SP Kramarzewo |
3. |
Małgorzata Chludzińska |
SP Szczuczyn |
Kategoria „III” chłopcy |
||
1. |
Mikołaj Zyskowski |
SP Szczuczyn |
2. |
Karol Bagiński |
SP Kramarzewo |
3. |
Bartosz Okulewicz |
SP Niedźwiadna |
Kategoria „IV” dziewczęta |
||
1. |
Sylwia Orzechowska |
SP Szczuczyn |
2. |
Sylwia Szmyglewska |
SP Szczuczyn |
3. |
Ewelina Sypytkowska |
SP Szczuczyn |
Kategoria „IV” chłopcy |
||
1. |
Łukasz Kiełczewski |
SP Niedźwiadna |
2. |
Kacper Świderski |
SP Szczuczyn |
3. |
Wojciech Cimochowski |
SP Szczuczyn |
Kategoria „V” dziewczęta |
||
1. |
Weronika Polińska |
SP Szczuczyn |
2. |
Klaudia Konopka |
SP Szczuczyn |
3. |
Łucja Ostaszewska |
SP Niedźwiadna |
Kategoria „V” chłopcy |
||
1. |
Szymon Górski |
SP Szczuczyn |
2. |
Miłosz Zyskowski |
SP Szczuczyn |
3. |
Sebastian Konopka |
SP Kramarzewo |
Kategoria „VI” dziewczęta |
||
1. |
Ewelina Gąsiewska |
SP Szczuczyn |
2. |
Oliwia Żebrowska |
SP Szczuczyn |
3. |
Martyna Wiszowata |
SP Kramarzewo |
Kategoria „VI” chłopcy |
||
1. |
Krystian Pawłowski |
SP Szczuczyn |
2. |
Paweł Cimochowski |
SP Szczuczyn |
3. |
Wiktor Bobrowski |
SP Szczuczyn |
Kategoria „gimnazja” dziewczęta |
||
1. |
Karolina Jóźwik |
PG Szczuczyn |
2. |
Ewa Jóźwik |
PG Szczuczyn |
3. |
Klaudia Kurzątkowska |
PG Szczuczyn |
Kategoria „gimnazja” chłopcy |
||
1. |
Paweł Górski |
PG Szczuczyn |
2. |
Mariusz Brzostowski |
PG Szczuczyn |
3. |
Sebastian Ostrowski |
PG Szczuczyn |
Kategoria „szkoły ponad gimnazjalne |
||
1. |
Agnieszka Gardocka |
ZS Niećkowo |
2. |
Agnieszka Ladzińska |
ZS Niećkowo |
3. |
Justyna Raciborska |
ZS Niećkowo |
Kategoria „szkoły ponad gimnazjalne” chłopcy |
||
1. |
Patryk Sulewski |
ZS Nieckowo |
2. |
Artur Konopka |
ZS Niećkowo |
3. |
Krystian Sokołowski |
ZS Niećkowo |
Kategoria „bieg otwarty” |
||
1. |
Patryk Danowski |
ZS Niećkowo |
2. |
Piotr Polakowski |
ZS Niećkowo |
3. |
Paweł Górski |
PG Szczuczyn |
Zwycięzcy biegów otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy ufundowane przez MDK w Szczuczynie które wręczali Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Mioduszewski, ks. Robert Zieliński i Dyrektor MDK Janusz Marcinkiewicz.
Zwycięzcy biegu otwartego otrzymali puchary ufundowane przez Proboszcza Parafii pw. Imienia Najświętszej Marii Panny w Szczuczynie ks. Roberta Zielińskiego.
piątek, 26 kwietnia 2024
środa, 24 kwietnia 2024
W ramach sprostowania: w "Kategorii szkoły ponadgimnazjalne" chłopców 3. miejsce zajął Krystian Sokołowski z ZS w Szczuczynie.
MDK
2 miejsce w kategorii 0 chłopcy zajął Bartosz Bagiński a nie Bartłomiej